قیمت تلویزیونهای ال جی و سامسونگ

  • 4 اسفند 1399
  • 0 نظر
  • admin

شرکتهای ال جی و سامسونگ دو شرکت با آوازه­ای چندین ساله و تولید کننده لوازم خانگی و از جمله تلویزیون با بهترین کیفیتها هستند.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام تی وی خرید، همان گونه که شاهد آن هستیم تلویزیونهای این دو برند در سطرهای نخست جداول رقابت جا خوش کرده­ اند و هر سال نیز با معرفی فناوریهای جدید به محبوبیت خود در میان کاربران این محصولات می­ افزایند.

تلویزیونهای ال جی و سامسونگ جزو پرمخاطب ترین تلویزیونهای موجود در بازار هستند که از قضا دلیل این محبوبیت، کیفیت خارق ­العاده این محصولات می باشد؛ به عبارتی دیگر این کیفیت است که مسیر پیشرفت را برای این دو برند کره ­ای باز کرده است که البته در کنار این کیفیت از قیمتهای منصفانه ای نیز برخوردار هستند.

کیفیت تصویر تلویزیونهای ال جی و سامسونگ

تلویزیونهایی که این دو شرکت عرضه بازار می­کنند دارای کیفیتهای HD، Full HD، ۴K بوده و این کیفیتها را به صورت واقعی ارائه می­دهند. به عبارتی بهتر وقتی از یک تلویزیون ۴K صحبت می کنیم منظور ارائه رزولوشن ۳۸۴۰x۲۱۶۰ است و این یعنی صحبت از کیفیتی که حتی محتوای با این کیفیت در بازار کم یافت می شود.

البته این تلویزیونها در کیفیت ۸K نیز تولید می شوند اما به دلیل بالا بودن قیمت آنها و نبود محتوای ۸K در بازار یافت نمی شوند. اگر بخواهیم کیفیت تلویزیونهای ال جی و سامسونگ را با یکدیگر مقایسه کنیم، واقعا کار دشواری است که یکی را بر دیگری ترجیح داد و این کار را شاید بتوان تنها در بررسی ذره­ بینی این تلویزیونها انجام داد که باز نمی توان به این نتایج هم اتکا کرد، زیرا تکنولوژیهایی که در هر کدام از این تلویزیونها به کار رفته است برای رسیدن به مقاصد خاصی طراحی شده ­اند که البته در نهایت به یک نقطه ختم می­شوند: زیبا به نظر رسیدن تصاویر.

تلویزیونهای ال جی و سامسونگ علاوه بر اینکه در رسیدن به این مهم مشترک هستند، در کنار آن به واسطه سیستم عامل هوشمند از هوش مصنوعی استفاده و کاربری آسانی را به ارمغان آورده­اند.

قیمت تلویزیونهای LED ال جی و سامسونگ

همانگونه که در بالا اشاره شد کیفیت تلویزیونهای ال جی و سامسونگ بسیار خوب بوده و در کنار آن از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار هستند.

این دو شرکت چندین سال است که با ارائه محصولات خود با مناسب­ترین قیمتها و بهترین کیفیت، فعالیتهای خود را هر روز بیشتر می­کنند و دلیل مناسب بودن قیمت تلویزیونهای این دو برند را نمی توان برای جلب مشتری پنداشت؛ زیرا سابقه درخشان آنها نشان از ارائه کیفیت والا برای مناسبتهای روزمره دارد.

در هر حال قیمت تلویزیونهای ال جی در مقایسه با قیمت تلویزیونهای سامسونگ تفاوت زیادی ندارند و همچنین از لحاظ کیفیت هم، همانگونه که اشاره شد در سطور اول جدول رقابت هستند.

اگر قصد خرید تلویزیون دارید، به شما توصیه می­کنیم حتما از محصولات این دو برند و بالاخص تلویزیونهای ۲۰۲۰ آنها دیدن کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه