خط چشم ماژیکی چیست؟ بهترین مارک خط چشم ماژیکی چیست؟ اگر شما هم دنبال این سوالات میگردید باید بهتون بگیم که جای درستی آمده اید چون در این مقاله قراره کامل درباره این محصول توضیح دهیم و نکاتی که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید همچنین مزایا و معایب و اینکه چه مارکی خوبه رو قرار باهم بررسی کنیم همچنین در انتهای مقاله بهترین خط چشم ماژیکی را معرفی خواهیم کرد که 99 درصد خانم های ایرانی از آن استفاده می کنند و راضی هستند. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

خط چشم چیست؟

چشم نقش مهمی در زیبایی چهره دارد و خط چشم یکی از لوازم آرایشی اصلی هر خانم محسوب می شود و به کمک آن متوانند مدل و حالت چشم ها را عوض کنند. خط چشم یکی از سخت ترین بخش های آرایش است زیرا نیاز به تمرکز بالایی دارد تا در عین زیبایی فرم و حالت اصلی چشم ها به هم نریزد و حفظ شود.

خط چشم از چه موادی تشکیل شده است؟

انواع خط چشم وجود دارد مانند خط چشم مایع، ژله ای، ماژیکی که ما در این مقاله فقط قصد بررسی آخرین نوع آن یعنی ژله ای را داریم.
این محصول از ماده ورقه کننده، ماده غلیظ کننده و رنگدانه تشکیل شده است.

اولین ترکیب خط چشم را بصورت یک ورقه نازک روی پست پوشش می دهد و کشیدن خط چشم را آسان تر می کند. غلیظ کننده شامل موادی است که وظیفه بافت و حجم خط چشم را بعهده دارد. این مواد شامل صمغ، موم و ژل های طبیعی است. بهترین خط چشم شامل موم ژاپنی است که از درختی به نام درخت موم در ژاپن گرفته می شود.

خط چشم ماژیکی

ترکیب آخر رنگدانه است که برای رنگ ها تیره مانند مشکی و قهوه ای از اکسید آهن و برای رنگ های روشن از دی اکسید تیتانیوم و رنگ سبز از اکسید کروم و رنگ آبی از اولترامارین استفاده می شود.

خط چشم ماژیکی

این نوع ماندگاری بیشتر نسبت به خط چشم های دیگر مانند مایع دارد اما از نظر کیفی مایع ها مرغوب تر هستند. این نوع اطراف چشم پخش نمی شود و برای پاک کردن آنها نیز باید از محلول پاک کننده آرایشی استفاده کرد همچنین ضد آن نیز هستند. از مهمترین ویژگی های میتوان به کاربرد راحت تر و تمیز تر اشاره کرد اما اگر شما دارای پست خشک هستین بهتون پیشنهاد نمی شود. برای استفاده نیز باید قلم موی جداگانه ای داشته باشید.
آرایشگرهای حرفه ای و برای آرایش عروس که دوام آرایش نقش بسزایی دارد از خط چشم ماژیکی استفاده می شود.

مزایا و معایب خط چشم ماژیکی

مزایا

معایب

روش کشیدن خط چشم

حالا که با محصول خط چشم ماژیکی آشنا شدید در ادامه به معرفی بهترین خط چشم های ماژیکی می پردازیم و بهترین مارک ها را که 99 درصد خانم های خوش سلیقه استفاده می کنند و راضی هستند را معرفی میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *