بهترین مارک سایه چشم موضوعی است که در این مقاله میخواهیم به آن بپردازیم و قیمت انواع آن را بررسی میکنیم و نکاتی که باید در هنگام خرید سایه چشم به آن توجه کنید را ذکر میکنیم همچنین در آخر پرطرفدار ترین و بهترین مارک محصول را که 99 درصد خانم های ایرانی استفاده کرده و راضی هستند را معرفی میکنیم. اگر شما به بدنبال بهترین این محصول هستین بهتون پیشنهاد میکنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

سایه چشم چیست؟

یکی از مهمترین المان های زیبایی در صورت خانم های چشم است و از نظر خانم آرایش چشم یکی از مهمترین قسمت های آرایش به حساب می آید. از این محصول برای برجسته کردن و جذاب نمودن چشم ها استفاده می شود. که البته باید مهارت زیادی برای هر چه زیباتر نشان دادن چشم را داشته باشید.

انواع سایه چشم

این محصول در انواع مختلف به بازار عرضه می شود. مین امر باعث می شود که انتخاب از بین آنها کار دشواری باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را کامل در امر خرید این محصول راهنمایی کنیم

سایه چشم پودری

این نوع یکی از متداول ترین ها است و به افرادی که آشنایی چندانی با آرایش چشم ندارند پیشنهاد می شود این نوع معمولا به صوت پالت های فشرده دو یا چندتایی عرضه می شود. همچنین این نوع محصول به انواع مختلف مات که برای استفاده روزمره است. و نوع دیگر اکلیلی که برای مهمانی و مجالس مورد استفاده قرار می گیرد و براق که مختص شب است.

بهترین مارک سایه چشم

برای استفاده از سایه پودری بهتون پیشنهاد میکنم که با انگشت خود اینکار را انجام ندهید چون پوست ناحیه چشم حساس بوده و ممکن از به چشم آسیب برساند بهترین روش استفاده از برس است هر چند کار با برس سخت است ولی بهتر از آسیب دیدن است.

سایه چشم کرمی

بعد از سایه چشم پودری بهترین گزینه برای دومین تجربه استفاده از نوع کرمی آن است. این نوع برق بیشتری را به چشم ها می دهد اما برای پوست های چرب توصیه نمی شود. این نوع سایه را میتوانید به صورت ترکیبی نیز استفاده کنید و رنگ های جدیدی را پدید آوردید و استفاده کنید.

سایه چشم مایع

این نوع مناسب مبتدیان است و در رنگ های مختلف و به صورت تکی عرضه می شود. همچنین در کنار محصول یک براش وجود دارد که برای کشیدن خط چشم میتوانید از آن استفاده کنید.
نکته مهمی که باید در هنگام استفاده از نوع مایع بدانید این است که سریع خشک می شود و در هنگام استفاده باید به این نکته توجه ویژه ای کنید.

سایه چشم پودری شل

اغلب آرایشگران و خانم های حرفه ای از این نوع استفاده می کنند. پودر این سایه کاملا از هم جدا و بصورت دانه ای است. و استفاده از آن را سخت می کند چرا که پودر ها از هم جدا هستند و ممکن است حین آرایش کردن روی پوست شما ریخته و آرایش شما را خراب کند.
اگر پست شما خشک است باید با احتیاط عمل کنید چون باعث افزایش خشکی پوست می شود.

سایه چشم مدادی

اگر شما هم نمی خواهید تایم زیادی را برای آرایش چشم بگذارید این نوع میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد. نوع مدادی یکی از راحت ترین ها است که در رنگ های مختلفی عرضه می شود و مناسب برای آرایش های طولانی است.

سایه چشم پخته شده

یکی از انواع این محصول که طرفدارای زیادی پیدا کرده سایه پخته است. این نوع به راحتی با هم ترکیب شده و مناسب آرایش های ترکیبی چشم است. برای استفاده رنگ با شدت بالا از قلموی مرطوب و برای شدت کم از قلموی خشک استفاده می شود.

حالا که با انواع این محصول آشنا شدید در ادامه بهترین مارک همراه با قیمت آنها را ذکر میکنیم که جزء بهترین ان محصول است و 99 درصد خانم های ایرانی از این برند استفاده کرده و رضایت کامل دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *