رفتن به نوار ابزار
قهوه و چای ساز، آب میوه گیرلوازم برقی خانگی

راهنمای خرید 10 مدل از بهترین مارک آب میوه گیری چند کاره با قیمت مناسب

چه اب میوه گیری بخرم؟ اگر شما هم تصمیم به خریدن آب میوه گیری گرفته اید ولی نمی دانید چه مارکی خوبه باید بهتون بگیم که جای درستی آمده اید چون قراره در این مقاله به بررسی انواع آب میوه گیر بپردازیم و نکاتی که باید در خرید دستگاه آبمیوه گیری باید به آن توجه کنید را بررسی میکنم و در آخر بهترین دستگاه آبمیوه گیری بهتون معرفی میکنیم که انتخاب 99% از خانمای ایرانی است.

خرید آبمیوه گیری خانگی

آب میوه گیری خانگی می تواند یک روش خلاقانه و سالم برای نوشیدن آب میوه باشد. به جای نوشیدن آبمیوه بسته بندی میتوانید یک آب میوه تازه در خانه با دستگاه آماده کنید که در کنار ارگانیک بودن مواد مغزی بیشتری را حفظ می کند.
همچنین خودتان میتوانید با آب میوه گیری خانگی چندین میوه را با هم ترکیب کنید و یک طعم جدید به وجود بیاورید.
در ادامه ما میخواهیم انواع دستگاه های آب میوه گیری خانگی را به همراه ویژگی هایی که در هنگام خرید آب میوه گیری خانگی باید به آن دقت کنید بپردازیم.

آبمیوه گیری پارس خزر مدل Tiger

آبمیوه گیری خانگی گریز از مرکز

این نوع دستگاه ها محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین نوع آبمیوه گیری هستند. با این نوع آبمیوه گیر ها تقریبا میتوانید آب همه میوه ها را بکشید اما برای آب گیری سبزیجات مناسب نیستند.
این نوع آبمیوه گیرهای خانگی دارای تیغی ای هستند که میوه مورد نظر را رنده می کند و سپس با چرخاندن با سرعت زیاد آن از نیرو گریز از مرکز استفاده می کند تا خمیر میوه را در برابر صفحه فشار دهنده فشار دهد. همچنین اکسیداسیون ایجاد می کند که به مرور زمان تخریب می شود. در نتیجه لازم است آبمیوه سریعا نوش جان شود.

آبمیوه گیری های مشبک

این نوع از یک دنده منفرد استفاده می کند که الیاف میوه و سبزی را می جوید و سلول های گیاهی را می شکند و در نتیجه فیبر، آنزیم ها، ویتامین ها و مواد معدنی کم تری به وجود می آید. آنها نسبت به دستگاه های گریز از مرکز کارآمد تر هستند زیرا می توانند آب بیشتری را از همان مقدار میوه استخراج کنند.
آنها همچین قادر به آب گیری گندم، اسفناج و سایر سبزیجات برگ دار و گیاهان هستند. آبمیوه گیری های مشبک با سرعت کمتری کار میکنند و در نتیجه باعث کم شدن حرارت و گرما می شوند و این به معنی آبمیوه بیشتر در لیوان شما است.

آبمیوه گیری های دوقلو

این نوع آبمیوه گیری ها گران قیمت ترین نوع دستگاه آبمیوه گیری خانگی است اما بیشتر مزایا را دارا هستند.
آبمیوه گیری های دو قلو با فشار دادن میوه بین دو چرخ دنده غلتکی در هم کار می کند. با سرعت کمی کار می کنند و همچنین آنها میتوانند حجم بیشتر آب را از میوه، سبزیجات، گندم و … آب گیری کند.

ویژگی هایی که باید در هنگام خرید دستگاه آبمیوه گیری خانگی به آن توجه کنید.

استفاده آسان

سعی کنید در هنگام خرید دستگاهی را انتخاب کنید که کار کردن با آن آسان است و پیچیدگی خاصی ندارد و به راحتی بشود از آن استفاده کرد.

چند سرعته

داشتن ویژگی چند سرعته به شما امکان می دهد بیشترین آب میوه را از میوه های خود آب گیری کنید.
سرعت آهسته برای آبگیری میوه های نرم مثل انگور مناسب است و سرعت زیاد برای سبزیجات محکم تر مثل هویج و … مناسب است. اگر انواع نوشیدنی ها در سبک های مختلف را میخواهید باید دستگاهی تهیه کنید که چند سرعته باشد.

ظرف آبمیوه گیری

بدنبال مدلی باشید که دارای ظرف آبمیوه گیری مخصوص آب میوه به همراه یک فیلتر برای جلوگیری از ورود تفاله میوه به درون آبمیوه باشد.

اندازه و طول سیم

بدنبال یک مدل با سیم طولانی باشید تا انعطاف پذیری بیشتری را در جایی که دستگاه قرار می گیرد مانند اپن آشپزخانه به راحتی قابل استفاده باشد.

جدا کننده پالپ (تفاله) میوه

آبمیوه گیری ها هستند که یک مخزن جدا برای اضافات میوه دارند که بعد از آب گیری پالپ میوه در آن مخزن جمع آوری می شود و از ورود آنها به آب میوه جلوگیری می شود. نوع دیگر از دستگاه وجود دارد که مخزن جدایی برای این موضوع ندارند و امکان دارد با آبمیوه مخلوط شود. در هنگام خرید به این نکته نیز دقت فرمایید.

راهنمای خرید بهترین و با کیفیت ترین کتری برقی با قیمت ارزان
ادامه مطلب

در ادامه به معرفی بهترین مدل های آبمیوه گیری مارک های ایرانی و خارجی می پردازیم که درس خود را پس داده اند و طرفداران زیادی دارن که از خرید آنها رضایت کامل داشته اند.

آبمیوه گیری بوش مدل MES3500

آبمیوه‌گیری بوش مدل «MES3500» محصولی با طراحی زیبا از این شرکت است که دارای دو اندوختگاه آبمیوه و تفاله است که هر کدام به گونه‌ای مجزا از دستگاه در کناره آن پیمان گرفته‌اند. قابلیت متمایز شدن مخزن‌ها علاوه‌بر نظافت آسان‌تر، گنجایش بیشتری را نیز در پسندیدن مصرف‌کننده پیمان دیتا است. تیغه اصلی از جنس استیل ضدزنگ است و دهانه دستگاه نیز از قطر مناسب برخوردار است.
علاوه‌بر فیلتر دستگاه که به‌راحتی قابل شست‌وشو بوده، ابزارها جانبی نیز قابلیت شست‌وشو در ماشین ظرفشویی را دارند. از دسته ابزارها جانبی می‌توان به انبار- انباشتگاه پلاستیکی آبمیوه که شفاف و دارای درجه بندی است، و وانگهی اندوختگاه تفاله آبمیوه گیری اشاره نمایش داد که به‌راحتی می‌توان آن‌ها را بعد از پرشدن از دستگاه جدا نموده و با توقفی اختصار در عملکرد دستگاه، آنها را خالی و برای پیوسته آبگیری روی دستگاه نصب کرد.
آبمیوه‌گیری بوش مدل «MES3500» دستگاهی تک‌کاره محسوب می‌شود و در 2 سرعت شغل می‌کند. پایه‌های ضد انحراف زیر دستگاه گیر از لرزش و جابجایی حین تکاپو می‌شود. لوله خروجی دستگاه و پارچ آبمیوه طوری طراحی شده‌اند تا آبمیوه مستقیم وارد پارچ شده و چکه‌ای برپایی نشود. ظرفیت پارچ در حدی است که 3 تا 4 لیوان کوچک یا میانه آبمیوه را در خویش جای می‌دهد.
بوش تولیدکننده و عرضه کننده محصولات باکیفیت در بازار ابزارها خانگی برقی در سراسر دانشمند است که مشتریان و پیروان زیادی دارد.
آبمیوه گیری بوش مدل MES3500

 

آب میوه گیری والنوت مدل sw-900

آبمیوه گیری والنوت مدل sw-900، محصولی با طراحی زیبا از این کمپانی است که دارای دو انبار- انباشتگاه آبمیوه و تفاله است که هر کدام به گونه‌ای مجزا از دستگاه در کناره آن پیمان گرفته است. بدنه پلاستیکی و استیل دستگاه در ساحل دیگر قطعات با رنگ ویس دستگاه را قشنگ کرده است. تیغه اصلی از جنس استیل ضدزنگ است و دهانه دستگاه نیز از قطر مناسب برخوردار است.
علاوه بر پالایه دستگاه که به راحتی قابل شستشو می‌باشد، لوازم جانبی نیز قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارند.. از جمله لوازم جانبی می‌توان به اندوختگاه پلاستیکی آبمیوه که شفاف و دارای درجه بندی است، و همچنین اندوختگاه تفاله آبمیوه گیری اشاره ارائه کرد که به راحتی می‌توان آن‌ها را پس از پرشدن از دستگاه متمایز نموده و با توقفی کوتاهی در عملکرد دستگاه، آنها را خالی و برای پیوستگی آبگیری روی دستگاه نصب کرد.
آبمیوه گیری والنوت مدل sw-900 دستگاهی تک کاره محسوب می شود و در 2 سرعت شغل می کند. پایه های ضد انحراف پایین دستگاه راهبند از لرزش و جابجایی حین کار و جنبش می شود. لوله خروجی دستگاه و پارچ آبمیوه طوری طراحی شده اند الی آبمیوه سر راست وارد پارچ شده و چکه ای ایجاد نشود. گنجایش پارچ در حدی است که 3 لغایت 4 لیوان کوچک یا متوسط آبمیوه را در خود جای می دهد.
آب میوه گیری والنوت مدل sw-900

 

آبمیوه گیری کنوود مدل JEM500SS

آبمیوه گیری کنوود مدل JEM500SS
وزن 3.7 کیلوگرم
کارکرد تک کاره
جنس بدنه استیل ضد زنگ
مخزن تفاله 2 لیتری
تعداد تنظیمات سرعت 2 سرعته
سیستم ضد چکه دارد
توان مصرفی
700 وات
پایه ضد لغزش دارد
نوع آبمیوه گیری برقی

خرید از ارزان ترین فروشگاه

 

 

آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0

آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0، محصولی با طراحی قشنگ از این کمپانی است که دارای دو انبار- انباشتگاه آبمیوه و تفاله است که هر کدام به گونه‌ای مجزا از دستگاه در ساحل آن قرار گرفته است. بدنه پلاستیکی و سفید دستگاه در کنار سایر قطعات با رنگ ویس دستگاه را قشنگ کرده است.
تیغه اصلی از جنس استیل ضدزنگ است و دهانه دستگاه نیز از قطر مناسب برخوردار است. علاوه بر پالایه دستگاه که به راحتی قابل شستشو می‌باشد، ابزارها جانبی نیز قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارند. برای تمیز کردن پالایه یک برس نیز همراه دستگاه عرضه می شود.
از دسته لوازم جانبی می‌توان به انبار- انباشتگاه پلاستیکی آبمیوه که شفاف و حائز درجه بندی است، و وانگهی اندوختگاه تفاله آبمیوه گیری اشاره نمود که به راحتی می‌توان آن‌ها را بعد از پرشدن از دستگاه جدا نموده و با توقفی اختصار در عملکرد دستگاه، آنها را خالی و برای پیوسته آبگیری روی دستگاه نصب کرد.
آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0 دستگاهی تک کاره محسوب می شود و در 2 سرعت پیشه می کند. پایه های ضد انحراف زیر دستگاه راهبند از لرزش و جابجایی حین تکاپو می شود. لوله خروجی دستگاه و پارچ آبمیوه طوری طراحی شده اند لغایت آبمیوه مستقیم وارد پارچ شده و چکه ای ایجاد نشود. ظرفیت پارچ در حدی است که 3 تا 4 لیوان حقیر یا میانه آبمیوه را در خویش جای می دهد.
بوش فرآوری و عرضه کننده محصولات با کیفیت در بازار ابزارها خانگی برقی در سراسر دانشمند است که مشتریان و پیروان زیادی دارد.
آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0

 

راهنمای خرید 10 مدل از بهترین مارک اتو بخار ایرانی و خارجی با قیمت ارزان
ادامه مطلب

آبمیوه گیری متئو مدل MPJ-50

آبمیوه‌گیری «متئو» مدل «MPJ-50» یکی از آبمیوه‌گیری‌های تک‌کاره‌ی کاربردی و خوش‌ساخت این کمپانی است که در با تنوع رنگی نکویی تولید و به بازار عرضه شده است. بدنه‌ی آبمیوه‌گیری از پلاستیک مرغوب و باکیفیت ساخته شده و سرنوشت فوقانی آن طراحی نیمه‌شفاف دارد. به این ترتیب می‌توانید بدون احتیاج به بازکردن در آبمیوه‌گیری بر روند کارکرد دستگاه نظارت داشته باشید.
سرنوشت درپوش به کمک سوئیچ‌های ایمنی در دو طرف به سرنوشت اصلی بدنه قفل می‌شود. این مدل از قابلیت تنظیم سرعت برخوردار است. سرعت مختصر پسندیده برای آب‌گیری میوه‌های نرم همانند هندوانه، انگور، گوجه‌فرنگی و خیار می‌باشد و سرعت بسیار برای آب‌گیری میوه‌های سفت مانند سیب، هویج و چغندر است.
علاوه بر قابلیت کارکرد در دو سطح، دستگاه مدل MPJ-50 دارای عملکرد پالس یا لحظه‌ای هم هست. قطر دهانه‌ی آبمیوه‌گیری به 8.4 سانتی‌متر می‌رسد که امکان ورود میوه‌ی درسته (مثل یک سیب کامل) را بدون احتیاج به شعور کردن آن فراهم می‌کند. بعد از قراردادن میوه در دهانه، با به کارگیری فشاری همراه دستگاه می‌توان میوه را به درون دهانه هدایت کرد.
قابل ذکر است پالایه آبمیوه‌گیری از جنس استیل ضدزنگ ساخته شده که در نشانه استفاده و به مرور زمان زنگ نزده و فرسوده نمی‌گردد. برخورداری از سیستم ضدچکه در تقدیر خروجی آبمیوه و همچنین انبار- انباشتگاه تفاله‌ی بزرگ 1.7لیتری از دیگر مزایای این مدل است که به بهره‌وری بیشتر دستگاه انجامیده است.
آبمیوه گیری متئو مدل MPJ-50

 

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-M176

بی‌شک احد از نوستالژیک‌ترین آبمیوه‌گیری‌های جهان در ذهن اغلب افراد، آبمیوه‌گیری موسوم به 1، 2، 3… «پاناسونیک» بوده که سالیان‌سال است جزو محصولات تولیدی کمپانی پاناسونیک به‌شمار می‌رود. رمز ماندگاری این مدل را باید در نیرو و کیفیت فوق‌العاده بالای این محصول جست‌وجو کرد.
این دستگاه سه‌کاره همچنان با همان ظاهر نوستالژیک و صد البته کیفیت و کارایی بالایش با مدل‌‌‌ «MJ-M176»‌ به بازار عرضه می‌شود. با این دستگاه می‌توان انواع آبمیوه‌های گوناگون از‌قبیل آب‌هویج و نوشیدنی‌هایی نظیر شیرموز را به بهترین نحو شدنی تهیه کرد. پارچ مخلوط‌کن با حجم یک لیتر در هر بار کاربرد در حدود چهار لیوان درهم را آماده‌ی مصرف می‌کند.
سومین شماره از قابلیت‌های این دستگاه آسیاب است که به‌وسیله‌ی آن توانا خواهید بود انواع موادغذایی از دانه‌ها گرفته لغایت ادویه‌ها را آسیاب کنید. این مجموعه دارای موتوری با توان 230 وات است و امکان تنظیم سرعت دستگاه در دو سطح وجود دارد. در ضمن این دستگاه قابلیت کارکرد در چگونگی پالس را نیز دارد. در حالت پالس موتور با شدت و توان بسیار پیشه می‌کند و این عملکرد در مواجهه با مواد سفت و سخت‌تر کاربرد دارد.
آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-M176

 

آبمیوه گیری بوش مدل MES4010

آبمیوه گیری بوش مدل MES4010 ، محصولی با طراحی زیبا از این شرکت است که دارای دو انبار- انباشتگاه آبمیوه و تفاله است که هر کدام از به گونه‌ای مجزا از دستگاه در کنار آن قرار گرفته است. قابلیت جدا شدن مخزن‌ها علاوه بر پاکیزگی آسان‌تر، ظرفیت اکثریت را نیز در برگزیدن مصرف‌کننده قرار داده است.
تیغه اصلی از جنس استیل ضدزنگ است و دهانه دستگاه نیز از قطر مناسب برخوردار است. علاوه بر پالایه دستگاه که به راحتی قابل شستشو می‌باشد، ابزارها جانبی نیز قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارند. از جمله ابزارها جانبی می‌توان به انبار- انباشتگاه پلاستیکی آبمیوه که شفاف و حائز درجه بندی است، و در ضمن مخزن تفاله آبمیوه گیری اشاره نمود که به راحتی می‌توان آن‌ها را بعد از پرشدن از دستگاه جدا نموده و با توقفی اختصار در عملکرد دستگاه، آنها را خالی و برای پیوسته آبگیری روی دستگاه نصب کرد.
آبمیوه گیری بوش مدل MES4010 دستگاهی تک کاره محسوب می شود و در 3 سرعت پیشه می کند. پایه های ضد لغزش ذیل دستگاه مانع از لرزش و جابجایی حین فعالیت می شود. لوله خروجی دستگاه و پارچ آبمیوه طوری طراحی شده اند لغایت آبمیوه سر راست وارد پارچ شده و چکه ای برپایی نشود.
ظرفیت پارچ در حدی است که 3 تا 4 لیوان حقیر یا متوسط آبمیوه را در خود جای می دهد. بوش تولید و عرضه کننده محصولات با کیفیت در بازار ابزارها خانگی برقی در سراسر عالم است که مشتریان و پیروان زیادی دارد.
آبمیوه گیری بوش مدل MES4010

 

خرید 5 مدل از بهترین یخچال فریزر دوقلو ایرانی و خارجی به همراه قیمت
ادامه مطلب

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-501

جنس بدنه استیل و پلاستیک
تعداد تنظیمات سرعت 5 سرعته
سایز دهانه ورودی 85 میلی متر
سیستم ضد چکه دارد
توان مصرفی 800 وات
سوئیچ ایمنی دارد

خرید از ارزان ترین فروشگاه

 

آبمیوه گیری کنوود JE850

تغذیه خوب یکی عوامل مهم در جهت حفظ سلامت و شادابی است. به‌همین‌خاطر به کارگیری مواد طبیعی و سبزیجات و میوه‌ها برای انسان بایسته است. هستی یک دستگاه آبمیوه‌گیری علاوه بر اینکه تنوع نوشیدنی‌هایی را که صرف می‌کنیم بیشتر می‌کند، خو خوردن مواد سالم را به حیات ما وارد می‌کند.
آبمیوه‌گیری «کنوود» مدل «JE850» احد از محصولات کاربردی و باکیفیت است که توسط این شرکت تولید و به بازار عرضه شده است. بدنه فلزی این دستگاه طراحی ساده و زیبایی دارد و از کیفیت ساخت نکویی برخوردار است. احد از ویژگی‌های کاربردی این مدل، امکان کارکرد آن در دو سرعت است که از طریق پیچ ولومی تعبیه شده روی بدنه، قابل دسترسی و برگزیدن هستند.
در ضمن این مدل مجهز به مخزن تفاله‌گیر است که ظرفیت 3 لیتر را داراست. سیستم ضدچکه این دستگاه از ناپاک شدن سطح پایین آن جلوگیری می‌کند. دهانه بزرگ این دستگاه امکان ورود یک میوه کامل به داخل دستگاه را به راحتی فراهم می‌کند. آبمیوه‌گیری JE850 حائز موتور با تاب مصرفی 1500 وات است و مجهز به پالایه قابل شستشو است.
محصولات کمپانی کنوود، طیف گسترده‌ای از لوازم‌خانگی را در برمی‌گیرد. ماکروویو، آون برقی، چای‌ساز، قهوه‌ساز، کباب‌پز، ساندویچ‌ساز، پلوپز، آرام‌پز، سرخ‌کن، چرخ‌گوشت، غذاساز، جاروبرقی، اتو و غیره. مراکز مفصل خدمات پس از فروش و شبکه وسیع عرضه محصولات و نیز قیمت مناسب کالاها، از امتیازات اخص محصولات کنوود به آمار می‌آیند.
آبمیوه گیری کنوود JE850

 

آبمیوه گیری پارس خزر مدل Tiger

آب‌میوه‌گیری «پارس خزر» مدل «تایگر» دستگاهی بسیار زیبا و کارآمد است. این دستگاه بدنه‌ای ترکیبی از استیل و پلاستیک دارد. ترکیب رنگ مشکی، استیل و پلاستیک‌های شفاف نما آن را شفا می‌بخشد. موتور نیرومند این دستگاه توسط پیچ تنظیم در دو سرعت کار و جنبش می‌کند. تیغه‌ها و پالایه دستگاه از جنس استیل ضدزنگ هستند و کیفیت ساخت فوقانی دارند.
میوه‌های درشت همانند سیب از راه دهانه‌ی ورودی کبیر وارد دستگاه می‌شوند؛ به‌این‌ترتیب نیازی به ریزکردن میوه‌ها نیست. تفاله‌ی میوه به مخزن تفاله منتقل می‌شود و آب‌میوه از سمت دیگر بیرون می‌شود. آب‌میوه‌گیری پارس خزر مدل تایگر دارای یک پارچ جمع‌آوری آبمیوه است که با طراحی خاصی که دارد، به خروجی دستگاه متصل می‌شود الی آب‌میوه بدون اینکه به زمین یا روی میز بریزد، به این پارچ منتقل شود.
این دستگاه حائز پایه‌های ضد لغزش ذیل بدنه است الی حین کار و جنبش دستگاه، لرزش و جابه‌جایی برپایی نشود و خطری بروز نکند. پارس خزر تولیدکننده و عرضه‌کننده‌ی لوازم خانگی برقی بوده که پیروان و مشتریان زیادی را به سمت خویش کشانده است.
آبمیوه گیری پارس خزر مدل Tiger

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن