رفتن به نوار ابزار
اتو بخار و پرسیلوازم برقی خانگی

راهنمای خرید 10 مدل از بهترین مارک اتو بخار ایرانی و خارجی با قیمت ارزان

اگر شما هم بدنبال خرید بهترین اتو بخار هستید و دنبال یک راهنمای کامل می گردید که شما را راهنمایی کنید باید بهتون بگیم که جای درستی آمده اید چون قراره در این مقاله باهم ویژگی های یک اتو بخار مناسب را بررسی کنیم و در آخر مقاله چند نمونه از بهترین اتو بخار های موجود از بهترین برندها ایرانی و خارجی را معرفی کنیم.

اتو یکی از اساسی ترین لوازم برقی خانگی است، این مقاله راهنمای کامل خرید بهترین اتو بخار است. این مقاله به شما کمک می کند تا بدانید در هنگام خرید اتو بخار باید به چه ویژگی هایی توجه کنید. وقتی که شما ویژگی های یک اتو بخار خوب را بدانید انتخاب آن برای شما آسان تر خواهد بود.

انواع اتو و نکاتی که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید

اولین و مهترین معیار که همیشه باید به آن توجه کنید این است که آیا باید اتو خشک را انتخاب کنید و یا اتو بخار انتخاب کنید.
همچنین بستگی به تعداد استفاده های شما از اتو هم دارد اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که در هفته زیاد از اتو استفاده می کنید اتو بخار میتوانید گزینه مناسبی برای شما باشد با کمک اتو بخار قادر خواهید بود حتی چین و چروک های سخت ترین پارچه ها را نیز برطرف کنید.

این نوع از اتوها قادر به تولید مقدار قابل توجهی بخار برای از بین بردن چین و چروک از هر نوع پارچه است. اما اگر جزء افرادی هستید که گه گداری از اتو استفاده می کنید. اتو خشک هم میتواند کار شمار راه بیاندازد.

قابلیت تنظیم

هنگامی که تصمیم گرفتید از کدام نوع اتو استفاده کنید عامل بعدی که باید به آن توجه کنید قابلیت تنظیم کردن خواهد بود. باید اتویی را انتخاب کنید که قابلیت تغییر دما را در اختیار شما قرار دهد. بعنوان مثال اگر شما میخواهید یک اتو بخار را خریداری کنید این دستگاه باید امکان تغییر دمای بخار تولیدی را در اختیار شما قرار دهد.
این آپشن به طور خودکار به شما در تولید بخار با توجه به نوع پارچه ای که اتو می کنید کمک می کند.
آپشن های دیگری نیز وجود دارد که به شما اجازه می دهد میزان بخار تولید شده توسط اتو بخار را به طور دقیق کنترل کنید. با این ویژگی ها شما قادر هستید بخار را مطابق نیاز خود تغییر داده و استفاده کنید.
اگر انتخاب شما اتو خشک است نیز باید به این نکته توجه داشته باشید که اتو خشک امکان تنظیم دما را در اختیار شما قرار دهد.

اتو بخار

اسپری مرطوب کننده

بسیا از اتو این ویژگی را دارا هستند. مزیت اصلی این ویژگی اسپری کردن آب است که میتواند لباس ها را قبل از اتو زدن مرطوب کند. این ویژگی به شما کمک می کند که چین و چروک ها را به وضوح ببیند و همچنین اتو کردن چین و چوک های سخت را برای شما آسان می کند. در نتیجه هنگام خرید به این نکته توجه کنید.

صفحه اتو

نوع صفحه زیرین اتو بسیار حائز اهمیت است. اگر از جنس سرامیک باشد همیشه خطر چسبیدن به پارچه ظریف وجود دارد. اگر از جنس استیل باشد طبیعتا بی رنگ است و رنگ استیل در زیر اتو نمایان است اما شما را قادر می سازد بدون هیچ مشکلی به راحتی هر نوع لباس را اتو کنید.
در انتخاب اتو به این گزینه بسیار توجه کنید که جنس صفحه از جنس استیل ضد زنگ باشد و به لباس نچسبد.

سیم اتو

باید اتو را انتخاب کنید که سیم بلندی داشته باشد و همچنین دور سیم دارای محافظ باشد. اگر سیم اتو دارای محافظ نباشد بعد از مدتی که خم می شود از بین می رود. همچنین باید سیم اتو بخار جایگاه سیم داشته باشد تا پس از استفاده به راحتی جمع شده و در جای خود قرار گیرد که این کار باعث افزایش عمر سیم می شود.

وزن اتو

در حالت ایده آل شما باید اتوبخاری را انتخاب کنید که سبک باشد. وزن پایین شما را قادر می سازد که از اتو برای مدت طولانی تر و بدون هیچگونه درد در دست یا شانه خود استفادهه کنید.

خاموش کردن خودکار

یکی از ویژگی های بسیار مهم در خرید اتو بخار ویژگی خاموش کردن خودکار است. این ویژگی به شما کمک می کند که اگر یادتان رفت اتو را خاموش و یا از برق بکشید خود به خود و به از مدتی که ثابت و بی حرکت ماند خودکار خاموش می شود.

اندازه صفحه اتو

هر چقدر صفحه اتو بخار بزرگتر باشد زمان اتو کردن نیز کاهش می یابد به همین خاطر است که باید اتویی را انتخاب کنید که صفحه بزرگتری داشته باشد. علاوه بر این هنگامی که شما یک اتو بخار با صفحه بزرگ انتخاب می کنید تعداد سوراخ های که برای آزاد کردن بخار در زیر اتو وجود دارد نیز بیشتر می شود و باعث می شود بخار بیشتر پخش شود.

خرید 5 مدل از بهترین یخچال فریزر دوقلو ایرانی و خارجی به همراه قیمت
ادامه مطلب

شکل ظاهری اتو

توجه کنید که شکل ظاهری اتو باید به گونه ای باشد که در عین زیبایی راحت باشد به عبارتی به گونه ای طراحی شده باشد که شما به راحتی بتوانید برای مدت طولانی با اتو بخار کار کنید و همچنین ویژگی ها و تنظیمات اتو دمه دست باشد و شما بدون رها کردن دستگاه بتوانید تنظیمات مورد نیاز خود را اعمال کنید.

سعی کردیم ویژگی های مهمی که باید در هنگام خرید اتو به آن توجه کنید را برایتان توضیح دهیم در ادامه چند مورد از بهترین اتو بخار موجود در بازار را میخواهیم معرفی کنیم که از برندهای نام آشنای ایرانی و خارجی هستند و در ایران طرفدارای زیادی دارند و عمده مخاطبانی که از این دستگاه ها استفاده کرده اند رضایت کامل دارند.

اتو بخار فلر مدل SI 240

اتو بخار «فلر» مدل «SI 240» احد از محصولات باکیفیت و زیبای ساخت این شرکت است که با برخورداری از موتور 2400 وات تنها در مدت‌زمانی کوتاه بعد از پیوندیدن به برق، آماده به پیشه می‌شود. اتوبخار SI 240 با برخورداری از کفی سرامیکی مستحکم، حرکتی نرم و روان روی بافت پارچه دارد. از ویژگی‌های کاربردی و منحصربه‌فرد این اتوبخار، می‌توان به قابلیت جداسازی انبار- انباشتگاه آب دستگاه اشاره داشت.
این ویژگی باعث شده بدون نیاز به جابه‌جاکردن همه دستگاه بتوانید آسان و بدون دردسر انبار- انباشتگاه 200میلی‌لیتری اتو را پر یا تخلیه کنید. وانگهی سیستم ایمنی برای این اتو در عقیده گرفته شده است که در چهره استفاده‌نشدن دستگاه به مدت 8 دقیقه در حالت عمودی یا 30 ثانیه در حالت افقی، اتو را به چهره خودکار خاموش می‌کند.
سیستم بخاردهی عمودی دستگاه در مواجهه با لباس‌های مجلسی و کارشده، پرده یا پارچه‌های وزین که امکان اتوکشی آن‌ها به صورت عادی هستی ندارد، کاربردی است. سیستم ضدرسوب و سیم برق با توانایی چرخش 360درجه در محل پیوست از سایر ویژگی‌های شاخص این مدل است.
اتو بخار فلر مدل SI 240

 

اتو بخار متئو مدل MSI 22

اتو بخار «متئو» مدل «MSI 22» احد از اتوبخارهای حقیر و کارآمد موجود در بازار است که از طراحی ساده و زیبایی برخوردار بوده و در رنگ‌بندی متنوعی فرآوری و به بازار عرضه شده است. کفی اتو از جنس سرامیک ساخته شده است و علاوه‌بر استوار زیاد، جنبش نرم و روانی روی گونه ها بافت پارچه دارد. این اتو از قابلیت کارکرد به چهره بخار یا خشک سهم می‌برد و امکان تنظیم میزان بخار آن از طریق دکمه‌ی اسلایدی روی بدنه هستی دارد.
انبار- انباشتگاه آب اتو 360 میلی‌لیتر گنجایش دارد که ظرفیت مناسبی برای یک اتوی بخار معمولی محسوب می‌شود و دریچه‌ی کوچکی برای پر و خالی‌کردن این اندوختگاه در نظر گرفته شده است. سیستم بخاردهی پیوسته‌ی این مدل، بخار را به میزان 25 گرم ‌بر دقیقه از منافذ سطح کفی خارج می‌کند. اتوبخار مدل MSI 22 به سیستم بخاردهی لحظه‌ای نیز مجهز است.
کافی است دکمه‌ی مخصوص بخاردهی لحظه‌ای را بفشارید تا بخار با فشار بسیار و به‌صورت ناگهانی از منافذ کفی اتو بیرون شود. از دیگر ویژگی‌های کاربردی این اتوبخار، قابلیت بخاردهی عمودی آن بوده که بخاردهی لباس‌های مجلسی و کارشده را که امکان اتوکشی آن‌ها به‌صورت عادی هستی ندارد، فراهم کرده است.
اتو بخار متئو مدل MSI 22

 

اتو بخار سایونا مدل PPS

 

اتو بخار پارس خزر مدل SI-702

اتو پارس خزر مدل SI-702 یکی از زیباترین تولیدات پارس خزر بوده که با بها مناسبی که برای آن در نظر گرفته شده به عقیده می رسد در مدتی کوتاه بتواند به یکی از پرفروش های بازار تبدیل شود. جنس بهره‌گیری شده برای پوشش کفی این اتو ترکیب الماسه (دیاموند-نقره‌ای) و استیل بوده و بر اساس مشخصاتی که شرکت پارس خزر اعلام کرده برای این مدل قابلیت ضد ته نشست و بخاردهی مترقی نیز در عقیده گرفته شده است.
همان‌طور که در نخست اشاره شد طراحی این مدل جالب پروا است و به کارگیری رنگ‌های شیک همانند نقره‌ای و مشکی برای آن در نظر گرفته شده است تا بتواند برای هر نوع سلیقه و تم وسایل منزل مناسب باشد. نکته‌ی جالب در باره این اتو همانندی بسیار بسیار آن به مدل های تولیدی شرکت معظم بوش بوده که به نظر می‌رسد حاصل همکاری‌های مشترک این کمپانی با پارس خزر بوده باشد.
اتو بخار پارس خزر مدل SI-702

 

اتو بخار فوما مدل FU-1839

اتوبخار «فوما» مدل «FU-1839» یک اتوبخار قشنگ و کارآمد از کمپانی فوما است. این اتو با طول 325 میلی‌متر و عرض 150 میلی‌متر در دسته‌ی اتوهای خانگی با اندازه‌ی مناسب پیمان می‌گیرد. وزن این اتو 1.5کیلوگرم است و هنگام شغل با آن دچار دردسر و خستگی نمی‌شوید. کف این اتو سرامیکی است. سرامیک مایه می‌شود لباس‌های لطیف‌تر کمتر در معرض خطر چسبیدن به اتو و آفروختگی پیمان بگیرند.
با این اتو می‌توان گونه ها لباس، ملحفه، پرده و… را اتو کشید. سیستم بخاردهی این اتو قابل تنظیم است. اتوبخار فوما مدل FU-1839 یک انبار- انباشتگاه آب دارد و گنجایش اندوختگاه آن 250 میلی‌لیتر بوده و تاب مصرفی آن 2200 وات است. سیم کابل اتو 90,1 متر و کم و بیش به دو متر است و جنس سیم از روکش الیاف است.
 اتو مجهز به دکمه‌ی SELF-CLEAN برای خارج‌شدن بخار آب است. این اتو چراغ نمایشگر و شیشه‌ی نمایش میزان آب دارد و هر لحظه می‌توان از میزان حجم آب باقی‌مانده در اتو مطلع شد. این محصول مجهز به سیستم تمیزسازی اتوماتیک برای زدودن رسوبات آب از منافذ کفی است. یک پیمانه 100میلی‌لیتری ضمیمه‌ی این اتوبخار است. اتوبخار فوما مدل FU-1839 یک اتوی حرفه‌ای درجه یک است که برای مصارف خانگی طراحی شده است.
اتو بخار فوما مدل FU-1839

 

جارو برقی خوب و ارزان چی بخریم؟ [ معرفی بهترین جاروبرقی ایرانی و خارجی ]
ادامه مطلب

اتو بخار بیسیم دی اس پی مدل KD1064A

شرکت dsp گرد از برترین فرآوری کنندگان ابزارها خانگی و محصولات مراقبت زیبایی با استاندارهای مهار کیفیت بر پایه CE ، ROHS ، GS و UL در چین میباشد که کلیه محصولات خویش را به سراسر گیتی از آنگونه ایالات متحده ، اروپا ، آمریکای جنوبی ، خاورمیانه ، آسیای شرقی ، آفریقا صادر میکند از آنگونه خاصیت بارز این کمپانی طراحی خلاقانه محصولات با بسته بندی شکیل و استفاده از مواد درجه یک میباشد.
اتو بخار دی اس پی مدل dsp KD1064 یکی از محصولات خلاقانه کمپانی دی اس پی میباشد در طراحی این اتو از تکنولوژی بیسیم کاربرد شده به نحوی که در صورت تمایل اتو از پایه خود توسط دو عدد کلیدی که در پایین پایه تعبیه شده متمایز میشود و میتوان به صورت بیسیم و بدون مزاحمت سیم اتو را به راحتی سپریدن داد. نا این دستگاه 220 وات می باشد و جنس کف اتو سرامیک است انبار- انباشتگاه آب اتو ظرفیت 320 میلی لیتر آب را دارد از قابلیت های گزیده تر اتو امکان افشانه آب جهت بهتر اتو کردن پارچه های زبر و پر چین و چروک می باشد.
اتو بخار دی اس پی dsp kd1064 حائز سیستم بخار دهی زیاد قدرتمند است که مایه از بین رفتن چین و چروک پارچه میشود و در ضمن امکان اسپری بخار بصورت دستی توسط کلیدی که روی دسته اتو تعبیه شده وجود دارد و نیز حائز درجه تنظیم میزان شدت بخار خروجی است.جهت حفظ امنیت اتو مجهز به سیستم قطع خودکار میباشد و همچنین دارای سیستم چکه گیر و ضد ته نشست است.
تاسیس اولیه و نحوه پیشه کردن با دستگاه:
1- دستگاه را به صورت ایستاده قرار دهید اطمینان حاصل کنید که دستگاه خاموش باشد سپس عقربه تنظیم دما را روی حالت صفر “0” پیمان دهید
2- درب انبار- انباشتگاه آب را مفتوح کرده و بدست مقیاس آب را در اندوختگاه بریزید تا زمانی میزان آب به نشانگر MAX برسد.(مراقب باشید در حالت ایستاده آب درون مخزن از MAX اغلب دست درازی نکند)
نکته مهم: توجه داشته باشید تنها از آب خالی بدون هرگونه افزودنی و مواد معطر بهره‌گیری کنید بهتر است از آب تصفیه که فاقد املاح میباشد استفاده کنید لغایت طول عمر دستگاه بالاتر رود
3- قبل از روشن کردن دستگاه به نوع پارچه دقت کرده و عقربه دما را نسبت به نوع پارچه برگزیدن کنید(اکثر لباسها حائز لیبل مخصوص گونه اتو میباشند)
4 – جهت آسانی در اتو کردن پارچه های چروک و زبر میتوانید از دکمه اسپری کاربرد کرده تا آب داخل انبار- انباشتگاه به صورت فشرده روی پارچه افشانه کند 5- جهت به کارگیری اتو به صورت بخار عقربه دما را روی حالت MAX پیمان دهید در این حالت چراغ اتو روشن میشود کمی صبر کنید الی به دمای مطلوب خویش برسد پس از اینکه به دمای مطلوب قبض چراغ خاموش میشود و اتو حاضر به شغل میباشد
در صورت میل میتوانید از کلید افشانه بخار کاربرد کرده لغایت به چهره کامل چین و چروک روی پارچه را از بین ببرد رهنمود میشود اغلب از 3 بار پشت سر هم از کلید اسپری بخار پس از خاموش شدن چراغ اتو کاربرد نشود لغایت کیفیت بخار پائین نیاید 6- حتما پس از کاربرد آب تو مخزن را خالی کنید الی سولفاته نشود و به اتو گزند نرساند
اتو بخار بیسیم دی اس پی مدل KD1064A

 

اتو بخار پارس خزر مدل SI-DS-501

خوشبختانه در حال حاضر تنوع مدل‌های تولیدی بدست شرکت پارس‌خزر در رده‌های قیمتی متفاوت مناسب است و برای بودجه‌های مختلف در اکثر موارد می‌توان مدل‌های گوناگونی را پیشنهاد کرد. مدل SI-DS-501 گرد سایر از مدل‌های ارزان بها گردآور پارس‌خزر است که با نا 2000 واتی و قابلیت‌هایی که برایش در عقیده گرفته شده محصولی پسندیده ارزیابی می‌شود.
این محصول که رتبه انرژی A روی برچسب انرژی‌اش نقش بسته قابلیت بخاردهی لغایت 25 گرم در دقیقه را داراست که با تنگنا دکمه بخاردهی لحظه‌ای این مقدار به 80 گرم می‌رسد. همچنین لازم به بیان است که کفی استفاده شده در این اتو الماسه نام دارد.
اتو بخار پارس خزر مدل SI-DS-501

 

راهنمای خرید 10 مدل از بهترین جارو شارژی حرفه ای با کیفیت ارزان قیمت
ادامه مطلب

اتو بخار پارس خزر مدل SI-602

اتو بخار پارس خزر مدل SI-602از دستگاه های مقبول عرضه شده توسط این کمپانی است. این اتوی بخار با کف الماسه استیل طاقت فوقانی دارد الی به سرعت ایجاد حرارت کرده و آن را انتقال دهد. این اتوی بخار قابلیت تنظیم دما به چهره دستی را هم به کاربر می دهد. میزان بخاردهی قابل تعیین است و بخار باره احتیاج از آبی که در مخزن 300 میلی لیتری اتو ریخته می شود تامین می گردد.
اتو بخار پارس خزر مدل SI-602قابلیت بخاردهی عمودی هم دارد الی در موارد ویژه و مورد احتیاج اتو به چهره عمودی نگه داشته شود و بخاردهی سپریدن شود. اتوی پارس خزر حائز سیستم ضد رسوب نیز هست. طول کابل این دستگاه 2.5 متر است که باعث تفریق محدودیت برای تقریبا بودن به پریز برق می شود و اتوکشی را راحتتر می سازد.
بخاردهی لحظه ای و پرفشار هم در این اتو در نظر گرفته شده است که مایه صاف شدن هر چروکی می شود. سیم برق در محل اتصال به بدنه از طراحی خاصی بهره می برد که راهبند از قطع سیم برق می شود. این اتو در رنگ های متنوع فرآوری شده که سلیقه افراد مختلف را تامین می کند و هر آدم بسته به سلیقه اش می تواند رنگ دلخواهش را خریداری نماید.
پارس خزر فرآوری و عرضه کننده لوازم برقی خانگی است که به کیفیت و کارآمد محصولاتش شهره است.
اتو بخار پارس خزر مدل SI-602

 

اتو بخار تامسون مدل TH7334

اتو بخار «تامسون» مدل «TH7334» محصولی کاربردی از این شرکت با طراحی ساده و کلاسیک است. این فرآورده از موتور قدرتمند با طاقت 2200 وات بهره می‌برد که قادر است کفی اتو را در زمانی کوتاه به دمای کاربرد برساند. کفی اتو با روکش تفلون ساخته شده و به سطح لباس نمی‌چسبد.
کیفیت ساخت خوب کفی مایه شده این اتوبخار حرکتی نرم و روان روی سطح پارچه و جامه داشته باشد. گفتنی است این دستگاه از دو حالت بخاردهی پیوستگی و لحظه‌ای سهم می‌برد. بخاردهی پیوسته‌ی اتو به 25 گرم در دقیقه می‌رسد و در حالت لحظه‌ای بخار با خفگی بسیار بسیار و به‌طرز اتفاقاً از منافذ کفی بیرون می‌شود.
به ‌این‌ترتیب حتی چین‌وچروک‌های عمیق‌تر جامه هم هموار می‌شوند. بدنه‌ دستگاه از جنس پلاستیک مرغوب ساخته شده و مخزن آب 300میلی‌لیتری آن طراحی شفافی دارد. به این ترتیب می‌توانید به‌راحتی از میزان آب باقی‌مانده‌ی مخزن آگاه شوید. سیستم ضدچکه در این اتو باعث می‌شود تا آب اضافه از ذیل و کناره‌های اتو روی لباس نچکد و آن را خیس نکند؛
البته دکمه‌ی افشانه آب روی آن تعبیه ‌شده است لغایت با فشردن آن، آب از نوک اتو اسپری شود. سیستم تمیزسازی اتوماتیک یا Self Clean هم برای این مدل در عقیده گرفته شده است که با رفع رسوبات انبار- انباشتگاه به درمان عملکرد دستگاه کمک می‌کند.
اتو بخار تامسون مدل TH7334

 

اتو بخار پارس خزر مدل SI-702

اتو پارس خزر مدل SI-702 یکتا از زیباترین تولیدات پارس خزر بوده که با بها مناسبی که برای آن در نظر گرفته شده به نظر می رسد در مدتی اختصار بتواند به یگانه از پرفروش های بازار تبدیل شود. جنس کاربرد شده برای پوشش کفی این اتو ترکیب الماسه (دیاموند-نقره‌ای) و استیل بوده و بر اساس مشخصاتی که کمپانی پارس خزر اعلام کرده برای این مدل قابلیت ضد ته نشین و بخاردهی پیشرفته نیز در عقیده گرفته شده است.
همان‌طور که در آغاز اشاره شد طراحی این مدل جالب پروا است و به کارگیری رنگ‌های شیک مانند نقره‌ای و مشکی برای آن در عقیده گرفته شده است الی بتواند برای هر گونه سلیقه و تم وسایل خانه مناسب باشد. نکته‌ی جالب در مورد این اتو همانندی زیاد زیاد آن به مدل های تولیدی شرکت معظم بوش بوده که به نظر می‌رسد حاصل همکاری‌های مشترک این شرکت با پارس خزر بوده باشد.
اتو بخار پارس خزر مدل SI-702

 

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T

به جرات می‌توان گفت که اتوهای سری E پاناسونیک پیروزمند بازار اتوهای ارزان‌قیمت هستند. مدل E410 گرد از جدیدترین محصولات این سری با قیمتی فوق‌العاده رقابتی است. این اتوبخار ارزان‌قیمت از توانی معادل 1800 وات برخوردار است. این نا مصرفی برای این مشقت قیمتی رقمی فوق‌العاده مناسب است و هیچ‌گاه از لحاظ حرارت کافی برای اتوکشی لباس‌های چروک شما را ناامید نمی‌کند.
طراحی این مدل هم‌مانند دیگر تولیدات این سری با در نظر اخذ بها تمام شده‌اش پسندیده است. این محصول در عین سادگی زیبا است و از لحاظ ارگونومی و راحتی در استفاده هم در وضعیت مطلوبی به سر می‌برد. اما از سایر مشخصات قابل توجه در مورد این فرآورده می‌توان به کفی تیتانیومی آن اشاره کرد.
اتوی E410 از لحاظ بخاردهی در وضعیت نرمالی به راز می‌برد و در هر دقیقه 25 گرم بخار آزاد می‌کند. در هر چهره اگر به تعقیب یک اتوی مطمئن با خرج خرید پایین هستید رهنمود می‌کنیم سری E پاناسونیک را فراموش نکنید.
اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن